Archiwum - Kwiecień, 2010

26
Kwi

ROK CHOPINOWSKI 2010

   Napisane przez: Anna Kos , kategoria " Ogolne "

ROK CHOPINOWSKI  2010


Prywatna Szkoła Muzyczna I stopnia

im. Ignacego Jana Paderewskiego

w Nałęczowie

serdecznie zaprasza na

koncert uczniów

„Najmłodsi – pamięci Chopina”


Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.

w dniu 30 kwietnia 2010roku

do Sali Koncertowej Pałacu Małachowskich

godzina 15:30

W S T E P  W O L N Y

8
Kwi

WYNIKI KONKURSU ” MOJE INSPIRACJE MUZYCZNE”

   Napisane przez: Anna Kos , kategoria " Ogolne "

Wyniki Konkursu

„Moje inspiracje muzyczne”

2009/2010

motto:

„Drogą, która wiedzie w życie jak marzenie”

Finał konkursu zaplanowany jest po 12 czerwca.

Prosimy śledzić informacje na naszej stronie, a samych zainteresowanych powiadominimy o terminie i godzinie drogą elektroniczna,telefoniczną bądź pocztą.

Rozstrzygnięcie konkursu LITERATURA   —–>>> Nagrody literackie

KATEGORIA  PLASTYKA

Grupa I

I nagroda:

Chadyma Adam kl. 2a -SP w Nałęczowie opiekun Zofia Grzywacz-Piotrowska

Mazur Julia kl. IIa       -SP w Nałęczowie ; opiekun Zofia  Grzywacz-Piotrowska

II nagroda:

Rybicka Julia  kl. IIa  – SP w Nałęczowie; opiekun Zofia  Grzywacz-Piotrowska

Wójcik Anna kl. II l. –  SP w Drzewcach;  opiekun  Ewa Depta

III nagroda:

Czern Dominik kl. IIa- SP w Nałęczowie; opiekun Zofia Grzywacz-Piotrowska

Pochron Piotr kl. III     -SP Nałęczów;  opiekun  Joanna Mazurek

Wartacz Oktawia- PSM w Nałęczowie

Lipińska Weronika- kl. III SP w Nałęczowie; opiekun Ewa Gajkoś

Wyróżnienia:

Sygnowska Katarzyna – SP Nałęczowie; opiekun  Joanna  Socha

Pawłocik Wiktoria l.9 – SP w Drzewcach; opiekun Ewa Sobieszek

II Grupa

I Nagroda

Biegajło Bartosz- ZS w Łęcznej; opiekun  Katarzyna Jagiełło

Wojczakowska Zuzanna- lat 11 PSM w Nałęczowie

II Nagroda

Paciejewska Małgorzata kl. VI SP w Drzewcach opiekun  Małałgorzata  Jakubczyk

Sobieraj Olgierd- SP w Sadurkach; opiekun Magorzata Jakubczyk

Szymańska Iza – kl. VI;  ZS w Końskowoli; opiekun Beata Młynarczyk-Gryka

III Nagroda

Pruchnik Ewa l. 11 ZS w Końskowoli; opiekun Beata Młynarczyk-Gryka

Zgórska Ewa – SP w Puchaczowie; opiekun Agnieszka Zgórska

Wyróżnieni otrzymują:

  1. Janiuk Aleksandra kl. V- ZS w Łęcznej; opiekun Katarzyna Jagiełło
  2. Koput Wiktoria – SP w Drzewcach; opiekun  Małgorzata  Jakubczyk
  3. Mańka Weronika-  ZS w Końskowoli; opiekun Beata Młynarczyk-Gryka
  4. Paciejewska Agnieszka – SP w Drzewcach;  opiekun Małgorzata  Jakubczyk
  5. Szurek Aleksandra-ZS w Puchaczowie; opiekun Agnieszka Zgórska
  6. Szurek Paulina-kl. Vb  SP w Puchaczowie; Opiekun Agnieszka Zgórska
  7. Majsner Nina kl.Va  SP w Przybysławicach; opiekun Lidia Zamoyska
  8. Sobiesiak Dorota- kl.    SP Drzewce; opiekun Małgorzata Jakubczyk
  9. Pruchnik Paweł-ZS w Końskowoli; opiekun Beata Młynarczyk-Gryka
  10. Szczotka Damian-ZS w Końskowoli; opiekun Beata Młynarczyk-Gryka.

Gimnazja

I Nagroda- Olesińska Maria SM im. W. Lutosławskiego w Lublinie

II Nagroda- Angelika Gęca – Gimnazjum w Pliszczynie; opiekun Agnieszka Czewińska

III Nagroda- Paulina Waszyńska- Gimnazjum w Pliszczynie; opiekun Agnieszka Czewińska

Wyróżnienia:

  1. Jaworski Adam- Gimnazjum w Pliszczynie- op. Agnieszka Czerwińska
  2. Kamola Bartłomiej – Gimnazjum w Nałęczowie- opiekun Grzegorz Wójcik

KATEGORIA PLAKAT

Grupa I – brak prac

Grupa II

Wyróżnienie: Woch Weronika- kl. VI SP z Przybysławic; opiekun  Lidia Zamoyska

Grupa III

I Nagroda: Michalina Chyż- Gimnazjum  w Przybysawicach;  opiekun  Lidia Zamoyska

II Nagroda: Krupińska Justyna – Gimnazjum w Pliszczynie; opiekun Agnieszka Czerwińska

III Nagroda: Wiraszka Marta-  Gimnazjum w Przybysawicach;  opiekun  Lidia Zamoyska

KATEGORIA RYSUNEK- ołówkiem, kredką

Grupa I-

I Nagroda

Wiącek Krzysztof – lat 7,5 ze SP nr 21 w Lublinie; opiekun Barbara Cedrowska.

II Nagrody

Ozierski Aleks z PSM w Nałęczowie; opiekun Barbara Cedrowska.

III Nagroda

Wójcik Anna  z PSM w Nałęczowie za pracę „Etiuda rewolucyjna”  F. Chopina

Grupa II

I Nagroda

Krawczyńska Miriam –  SP Czesławice; opiekun Małgorzata Jakubczyk

II i III nagrody jury nie przyznało- brak zgodności z cyklem i tegorocznym tematem.

Grupa III

I Nagroda:

1. Noworolnik Marek – l. 14 Gimnazjum w Końskowoli; opiekun Beata Mynarczyk-Gryka

2. Stróżak Paulina l. 15. –Gimnazjum w Pliszczynie; opiekun Agnieszka Czerwińska

II Nagroda

Pomorska Monika – kl. I Gimnazjum w Sadurkach;  opiekun Małgorzata Jakubczyk

III Nagrody – jury nie przyznało

Moje Inspiracje Muzyczne

Nagrody literackie

3
Kwi

Wielkanoc 2010

   Napisane przez: Wioletta Sieczkowska-Kos , kategoria " Aktualności "

Wielkanoc 2010