Archiwum - Czerwiec, 2012

30
Cze

Rozstrzygnięcie konkursu „Moje inspiracje muzyczne”

   Napisane przez: Anna Kos , kategoria " Aktualności, Konkursy "

Laureaci  z Krosna  z opiekunką Beatą Zep w Nałęczowie

Posumowanie konkursu, wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w dniu 13 czerwca br.
o godzinie 13.00 w Szkole Podstawowej im. S. Żeromskiego w Nałęczowie.

Regulamin Konkursu

2012_06_13 inspiracje_muzyczne (4)

Wyniki Konkursu:

Kategoria Literatura. Dziedzina- poezja

Grupa I , wiek 11-13 lat
I nagroda
Bartłomiej Białecki, lat 12, z Zespołu Szkół nr 2 w Jaszczowie za wiersz „Jedna chwila- czasu zapomnienie”, inspirowany utworem „Przyjazny pejzaż” (Freundliche Landschaft) Roberta Schumanna. Opiekun: Mariusz Orłowski
II nagroda
Tomasz Kotłowski, lat 11, ze Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Bełżycach za wiersz „Przed występem” i „Wariacje Lisztowskie”. Opiekun: Barbara Cedrowska
III nagroda
Małgorzata Molenda, lat 11, z Zespołu Szkół nr 2 w Jaszczowie za wiersz „Pożegnanie Persefony”. Opiekun: Mariusz Orłowski.
Wyróżnienie
Wojciech Białowąs, lat 11, z Zespołu Szkół Muzycznych w Krośnie za wiersz
„ Muzyka”. Opiekun: Beata Zep.

Dziedzina –proza
I nagroda
Miłosz Brzana, lat 12, z Zespołu Szkół Muzycznych im. I.J. Paderewskiego
w Krośnie, za tekst „Drogi pamiętniku”. Opiekun: Beata Zep.

II i III nagrody nie przyznano.

Wyróżnienia:
Olga Olejnik, lat 13, z Zespołu Szkół nr 2 w Jaszczowie, za tekst „Magiczne święta albo sen”. Opiekun: Mariusz Orłowski.
Justyna Makolus, lat 13, Publiczne Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika
w Karczmiskach, za tekst „Co mi w duszy gra”. Opiekun: Alicja Sadowska.

Dziedzina – proza poetycka
Wyróżnienie:
Julia Rutkowska, lat 12, z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia
im I. J. Paderewskiego w Krośnie. Opiekun: Beata Zep.

Grupa II – Gimnazja
W tej grupie, w dziedzinie – poezja jury przyznało wyróżnienie dla
Karoliny Karwackiej, lat 14 z Gimnazjum im. Płk. Wojciecha Kołaczkowskiego
w Pliszczynie. Opiekun: Agnieszka Czerwińska.

Dziedzina- proza
I nagroda
Dominika Krysa, lat 14, Gimnazjum nr 19 w Lublinie, za tekst „Dostawca nut” Opiekun: Ewa Grodecka.
II nagroda
Weronika Michoń, lat 14, Gimnazjum nr 19 w Lublinie, za tekst „Kolorowe kółeczka”. Opiekun: Ewa Grodecka
Magdalena Chomiczewska, lat 14, Gimnazjum nr 19 w Lublinie, za tekst „Jedna jedyna”. Opiekun: Ewa Grodecka.

III nagroda
Angelika Chęć, lat 13, Prywatna Szkoła Muzyczna I st. im. I.J. Paderewskiego
w Nałęczowie, za tekst „ Cudowny ogród”. Opiekun: Anna Kos.
Karolina Krzyżanowska, lat 14, Gimnazjum nr 19 w Lublinie, za tekst „Tylko jego Nick”. Opiekun: Ewa Grodecka.
Małgorzata Osek, lat 14, Gimnazjum nr 19 w Lublinie, za tekst „Dyrygent czy jubilat”. Opiekun: Ewa Grodecka.

Kategoria- plastyka
Grupa I – 7-10 lat

I Nagroda
Dorota Zarucka, lat 8, DDK „Bronowice” w Lublinie
Jekatierina Mironenko, lat 10, Szkoła Artystyczna w Telmach/Białoruś

II Nagroda
Olga Petruchik, lat 9, Szkoła Artystyczna w Telmach/Białoruś

III Nagroda
Malwina Głowacka,lat 6, Szkoła Podstawowa w Nałęczowie
Róża Sowińska, lat 7, Szkoła Podstawowa w Nałęczowie

Wyróżnienia
Beata Bartnik, lat 8, Szkoła Podstawowa w Nałęczowie
Marija Gundariewa, lat 10, Szkoła Artystyczna w Telmach/Białoruś
Emilia Karwowska, lat 10,Społeczna Szkoła Muzyczna w Bełżycach
Inga Lewandowska, lat 8, Szkoła Podstawowa w Nałęczowie
Natalia Mazur, lat 8, DDK „Bronowice” w Lublinie
Olesya Olehovich, lat 10, Szkoła Artystyczna w Telmach/Białoruś
Patrycja Peda,lat 9, Szkoła Podstawowa w Nałęczowie
Zuzanna Piech, l.9, Szkoła Podstawowa w Nałęczowie
Karolina Wnuk, lat 10,Szkoła Podstawowa w Nałęczowie
Ksenia Vishnevskaya, lat 9, Szkoła Artystyczna w Telmach/Białoruś
Natalia Ziółkowska, lat 10, Społeczna Szkoła Muzyczna w Bełżycach

Grupa II – 11-13 lat

I Nagroda
Zuzanna Wojczakowska, lat 13, Szkoła Muzyczna I st. w Nałęczowie

II Nagroda
Urszula Mazurek, lat 13, Katolicka Szkoła Podstawowa  im. św. Jadwigi Królowej w Lublinie
Mateusz Ryłowicz,lat 11, DDK „Bronowice” – Lublin

III Nagroda
Jagoda Chołody, lat 11, Szkoła Podstawowa w Sadurkach

Wyróżnienia:
Marina Klimuk, lat 11, Szkoła Artystyczna w Telmach/Białoruś
Monika Mizak,lat 11, Szkoła Podstawowa w Drzewcach
Bartłomiej Morawski, lat 12, Szkoła Podstawowa  w Pliszczynie
Kamila Mucha,l. 13, Katolicka Szkoła Podstawowa w Lublinie
Małgorzata Naczas, lat 12, Społeczna Szkoła Muzyczna w Bełżycach
Magdalena Pryszczewska, lat 13, Szkoła Podstawowa  w Pliszczynie
Olgierd Sobieraj, lat 13, Szkoła Podstawowa  w Sadurkach
Ola Skuratowicz, lat 12, Szkoła Artystyczna w Telmach /Białoruś
Annya Stanislavets,lat 11, Szkoła Artystyczna w Telmach /Białoruś
Jakub Wąsik, lat 11,Szkoła Podstawowa  w Łuszczowie
Natalia Ziółkowska, lat 10,Społeczna Szkoła Muzyczna w Bełżycach
Bernadetta Żmuda, lat 12, Szkoła Podstawowa  w Pliszczynie

Grupa III – Gimnazja

I nagroda
Noemi Kamińska, lat 15, Gimnazjum w Nałęczowie
Dominika Rycek,lat 14, Gimnazjum im. Płk. W. Kołaczkowskiego w Pliszczynie

II Nagroda
Angelika Sokołowska, lat 14, Gimnazjum im. Płk. W. Kołaczkowskiego w Pliszczynie

III Nagroda
Laura Gutowska, lat 14, Gimnazjum w Nałęczowie
Magdalena Adamczyk, lat 15, Gimnazjum im. Płk. W. Kołaczkowskiego w Pliszczynie

Wyróżnienia:
Magdalena Adamczyk, lat 15, Gimnazjum im. Płk. W. Kołaczkowskiego w Pliszczynie
Joanna Krajnik, lat 17, PSM I st. im. F. Chopina w Brodnicy
Damian Ogórek, lat 14, Gimnazjum im. Płk. W. Kołaczkowskiego w Pliszczynie
Piotr Warzyszak, lat 14, Gimnazjum w Puchaczowie
Adrianna Wójcik, lat 14, Gimnazjum w Nałęczowie

Grupa IV – Licea Plastyczne

I Nagroda
Agata Grymuła, lat 17, Zespół Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie
Joanna Szulc, lat 16, Zespół Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie

II Nagroda
Patrycja Wojtkowska, lat 17, Zespół Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie

III  Nagroda
Aleksandra Otowska, lat 16, Zespół Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie
Alesandra Young,lat 15, Zespół Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie

Wyróżnienie
Natalia Feręczkowska, lat 16, Zespół Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie
Filip Wojciechowski, l.16, Zespół Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie

Uwaga.
Bardzo prosimy o informacje w przypadku błędnego odczytania lub zapisu nazwisk, czy innych niezgodności oraz poinformowanie organizatora o ewentualnych korektach.
Już dziś informujemy, że Finał  XIII edycji konkursu odbędzie się w dniu 13 czerwca o godzinie 13,13 i 13 sekund. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i nauczycielom.

20
Cze

Koniec Roku

   Napisane przez: Wioletta Sieczkowska-Kos , kategoria " Ogolne "

Koncert
Końcowo-roczny
odbędzie się w dn. 28. 06 2012r.
w Sali nr 53 w Zespole Szkół
im. Z. Chmielewskiego w Nałęczowie
o godz. 17,00

19
Cze

UWAGA!!! Rekrutacja Uczniów!!!

   Napisane przez: Wioletta Sieczkowska-Kos , kategoria " Ogolne "

Trwa rekrutacja uczniów  na rok szkolny 2012/2013.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce Nabór do PSM oraz pod telefonami:

81 50 15 111; kom. 785 778 963.

Społeczność szkolna zaprasza wszystkich zainteresowanych na koncert uczniów,

który odbedzie sie w dniu 28.06. 2012r. w Sali nr 53 w Zespole Szkól im. Z.Chmielewskiego

o godzinie 17,00 . Serdecznie zapraszamy.

19
Cze

Finał XIII edycji konkursu „Moje inspiracje muzyczne”

   Napisane przez: Wioletta Sieczkowska-Kos , kategoria " Ogolne "

Zdjęcia wykonał w dniu 13 czerwca 2012r p. Grzegorz Wójcik.

Serdecznie dziękujemy w imieniu uczestników i laureatów.

2012_06_13inspiracje_muzyczne

Dziękuję wszystkim zaproszonym gościom przybyłym na uroczystość tegorocznej edycji konkursu.

Dziękuję  także  wszystkim, którzy przyczynili się do jej zorganizowania.

Wioletta Sieczkowska-Kos