14
Sty

Radujmy się, weselmy się

   Napisane przez: Wioletta Sieczkowska-Kos , kategoria " Aktualności, Ogolne "

Już po raz siedemnasty nasza szkoła była organizatorem świątecznego koncertu kolęd, który odbył sie w dniu 14 stycznia br. w Pałacu Małachowskich.  Jak co roku do sali Balowej licznie przybyli kuraciusze i sympatycy szkoły. Nie zabrakło przedstawicieli Klubu „Jesienni Entuzjaści”.

Koncert podzielony został na dwie części.

W pierwszej części uczniowie prezentowali utwory dowolne, w której wystąpili także uczniowie prof. Kazimierza Szczebla z OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie.  W programie usłyszeliśmy utwory m.in. T. Stachach, J. S. Bacha, G.A. Brestanejo, F. Horeckiego, J. Vinasa, D. Cimarosa, L. de Calla.

Druga część koncertu, to część typowo kolędowa, która  zrodziła duet: Iza Marzec z  kl. fort. Anny Kos – śpiew  i Tobiasz Talarek z kl. gitary Kazimierza Szczebla – akompaniament. Ta niespodzianka sprawiła słuchaczom wiele przyjemności, a będący na sali kuracjusz – nauczyciel krakowskiej szkoły muzycznej I st. , ocenił ich występ bardzo pozytywnie podobnie jak całość koncertu.

Dziękujemy. Do zobaczenia za rok.

Ten post został napisany - środa, Styczeń 14th, 2015 o godzinie 8:53 am i jest w kategori - Aktualności, Ogolne . Możesz śledzić ten wpis i odpowiedzieć za pomocą RSS 2.0 . Komentarze zamknięte.

Komentowanie jest zamknięte.