11
Lis

Dzień Niepodleglości

   Napisane przez: Anna Kos , kategoria " Aktualności, Ogolne "

8 listopada uczniowie naszej szkoły wystąpili w sanatorium „Ciche Wąwozy” z koncertem poetycko muzycznym dla uczczenia Święta Niepodległości. Koncert przygotowały Panie – Anna Kos i Magdalena Wiciejewska .

Podniosła i radosna atmosfera koncertu powodowała, że publiczność chętnie włączała się  do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych. Publiczność bardzo spontanicznie reagowała na występ młodych artystów nie szczędząc braw. Na zakończenie przedstawicielka listopadowego turnusu podziękowała uczestnikom koncertu. Pani wylała z siebie cały potok miłych słów pod  adresem uczniów i  nauczycieli  za wychowywanie młodego pokolenia w duchu patriotyzmu i  poszanowania dla  tych, którzy o ich wolność walczyli.

Nasi uczniowie współuczestniczyli również w Apelach Niepodległościowych w Gimnazjum w Sadurkach ( 9 listopada) oraz Zespole Szkół Z. Chmielewskiego w Nałęczowie (10 listopada).

 

Ten post został napisany - piątek, Listopad 11th, 2016 o godzinie 1:08 pm i jest w kategori - Aktualności, Ogolne . Możesz śledzić ten wpis i odpowiedzieć za pomocą RSS 2.0 . Komentarze zamknięte.

Komentowanie jest zamknięte.